Jak Vám pomůže Beauty Body & Soul vybudovat silný střevní mikrobiom?

Dalo by se říci, že střevní mikrobiom je náš druhý mozek.střevní mikrobiom

Vědecké studie potvrzují, že propojení mezi střevy a mozkem může ovlivňovat naše nálady a některá rozhodnutí. 

Jedná se o samostatný nervový systém, který je propojený s mozkem a dává mu informace o stavu trávicí trubice. Tvoří ho přibližně 500 milionů neuronů, které se podobají mozkovým nervovým buňkám. Toto číslo je srovnatelné s počtem neuronů v míše. 

 

Střevní bakterie pomáhají s trávením potravy. Také komunikují s nervovým systémem a přes nerv si vyměňují informace i s mozkem. To vysvětluje některé pocity, jako je nevolnost ve stresových situacích nebo pocit motýlků v břiše, když se zamilujeme. 

 streva-jsou-klicova-pro-nasi-imunitu-1

Pro správné fungování střev a trávení je důležitá bakteriální rovnováha. Čím víc druhů bakterií ve střevech máme, tím víc benefitů to přináší našemu zdraví. Důležité samozřejmě také je, o jaké bakterie se jedná. Nejjednodušší a nejúčinnější cestou ke zvýšení počtu prospěšných látek střevech je zaměřit se na pestrou stravu bohatou na vlákninu, vitamíny a minerály a k ní přidat kvalitní prebiotika a probiotika.

Při výběru probiotik je podstané, kolik živých bakterií je v každé dávce, jestli jsou skutečně schopné ve správnou chvíli působit na správném místě.

 

V Beauty Body & Soul naleznete unikátní patentované složky

Medi-Microbiom®, Quatrefolic®, Verisol® F, trávicí enzymy, probiotika (10 kmenů, 33 miliard CFU v denní dávce), prebiotika (3,2 miliard CFU v denní dávce), superfoods jako zástupce vitamínů v raw kvalitě, všechny potřebné minerály a mnoho dalšího pro Váš silný a zdravě fungující mikrobiom.

 

Po Beauty Body & Soul se budete cítit naprosto skvěle.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení