Jak Vám pomůže Beauty Body & Soul vybudovat silný střevní mikrobiom?

Dalo by se říci, že střevní mikrobiom je náš druhý mozek.střevní mikrobiom

Vědecké studie potvrzují, že propojení mezi střevy a mozkem může ovlivňovat naše nálady a některá rozhodnutí. 

Jedná se o samostatný nervový systém, který je propojený s mozkem a dává mu informace o stavu trávicí trubice. Tvoří ho přibližně 500 milionů neuronů, které se podobají mozkovým nervovým buňkám. Toto číslo je srovnatelné s počtem neuronů v míše. 

 

Střevní bakterie pomáhají s trávením potravy. Také komunikují s nervovým systémem a přes nerv si vyměňují informace i s mozkem. To vysvětluje některé pocity, jako je nevolnost ve stresových situacích nebo pocit motýlků v břiše, když se zamilujeme. 

 streva-jsou-klicova-pro-nasi-imunitu-1

Pro správné fungování střev a trávení je důležitá bakteriální rovnováha. Čím víc druhů bakterií ve střevech máme, tím víc benefitů to přináší našemu zdraví. Důležité samozřejmě také je, o jaké bakterie se jedná. Nejjednodušší a nejúčinnější cestou ke zvýšení počtu prospěšných látek střevech je zaměřit se na pestrou stravu bohatou na vlákninu, vitamíny a minerály a k ní přidat kvalitní prebiotika a probiotika.

Při výběru probiotik je podstané, kolik živých bakterií je v každé dávce, jestli jsou skutečně schopné ve správnou chvíli působit na správném místě.

 

V Beauty Body & Soul naleznete unikátní patentované složky

Medi-Microbiom®, Quatrefolic®, Verisol® F, trávicí enzymy, probiotika (10 kmenů, 33 miliard CFU v denní dávce), prebiotika (3,2 miliard CFU v denní dávce), superfoods jako zástupce vitamínů v raw kvalitě, všechny potřebné minerály a mnoho dalšího pro Váš silný a zdravě fungující mikrobiom.

 

Po Beauty Body & Soul se budete cítit naprosto skvěle.