Golden Life - Beauty pro

Novinka
Neohodnoceno
Značka: Golden Life
890 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
23.3.2023
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Vaše zdraví a krása jsou na prvním místě. Objevte sílu směsi přírodního hydrolyzovaného kolagenu Peptiplus®.
První znatelné účinky poznáte již po jednom balení.

Příchuť marakuja

Balení obsahuje 30 denních dávek, 240g, jedna denní dávka je 8g. Odměrka je součástí balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Beauty pro

Golden Life - Beauty pro

KRÁSNÁ, ZDRAVÁ A FIT S KOLAGENEM BEAUTY PRO

Beauty Pro je unikátní prášková směs patentované formy kolagenních peptidů Peptiplus®, vitamínů a minerálů. Přispívá ke zlepšení stavu nehtů, vlasů, kostí, kloubů a pokožky. Zároveň napomáhá proti stárnutí organismu a redukuje tvorbu vrásek.

Pevnější a zářivější pokožka

Pro zdravé klouby

beauty pro odraz

Odolnější imunitní systém

Pro svěží vzhled

Co to je kolagen a proč jej používat?

Kolagen je základní stavební hmotou podpůrných tkání a hlavní organickou složkou podpůrného systému - chrupavek a kostí, kůže, šlach a vazů. Je hlavním pilířem pojivových tkání a nejdůležitější bílkovinou lidského těla. Tvoří víc než 30 % všech bílkovin v těle. Od 25. roku života se obsah kolagenu v lidském těle snižuje, přičemž ve věku 45 let se netvoří již téměř vůbec. Vede to v prvé řadě ke zhoršení stavu kostí, oslabení svalstva, snížení pružnosti šlach a svalů, zhoršenému tření uvnitř kloubů až k různým degeneracím chrupavek. Má na svědomí i vznik prvních vrásek nebo celulitidy. Pokožka je suchá, vlasy ztrácejí lesk a vitalitu, nehty se lámou - začíná proces stárnutí. Pro zachování celkového zdraví, pohyblivých kloubů, pružné pokožky bez vrásek a kvalitních vlasů je proto důležité jeho pravidelné doplňování.

Proč používat hydrolyzovaný kolagen Beauty Pro?

Hydrolyzovaný kolagen Beauty Pro je tvořený patentovanou směsí kolagenů Peptiplus®, zároveň obsahuje další účinné látky, vitamíny a minerály, které ve společné kombinaci podporují maximální využití a vstřebatelnost kolagenu. Při pravidelném užívaní vaše tělo pocítí pozitivní vliv této kombinace již po několika týdnech. Budete se cítit mladší, krásnější, plná energie a vitality. Základní složkou kolagenu Beauty Pro je směs klinicky testovaných, hydrolyzovaných kolagenů Peptiplus® prémiové kvality. Vyrábí se ve Francii enzymatickou hydrolýzou, v důsledku které se v co největší míře zachovají jeho biologické vlastnosti a využitelnost v biochemických procesech organismu.

 

Pravidelné užívání Beauty Pro má tyto pozitivní účinky:

Významně napomáhá k regeneraci organismu

Zkvalitnění pohybového aparátu

Zlepšení kondice chrupavek, šlach a kloubů

Zlepšení kvality vlasů a nehtů

Napomáhá ke svěžímu vzhledu

Vhodný pro mladou pleť

Kolagenní peptidy PeptiPlus®

Základní složkou kolagenu Beauty Pro je směs klinicky testovaných, hydrolyzovaných kolagenů Peptiplus prémiové kvality. Vyrábí se ve Francii enzymatickou hydrolýzou, v důsledku které se v co největší míře zachovají jeho biologické vlastnosti a využitelnost v biochemických procesech organismu.

Kyselina Hyaluronová

Kyselina hyaluronová, také známá jako hyaluronan nebo glykosaminoglykan, je látka, která se přirozeně nachází a vytváří v těle. Nejvíce se nachází v pokožce, pojivové tkáni a očích. Její hlavní funkci je zadržovat vodu, tedy hydratovat tkáně a udržovat v nich dostatečnou vlhkost. Pomáhá vyživovat pokožku, která je zdravější a pružnější. Tim omezuje tvorbu vrásek a napomáhá regeneraci a omlazování pleti. Také pomáhá při hojení ran, napomáhá proti bolesti kloubů a zlepšuje jejich pohyblivost.

Hořčík

Hořčík neboli magnesium je minerál nezbytný pro správnou funkci nervového systému a nervosvalový přenos. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, podporuje činnost imunitního systému, přispívá k udržení zdravých kostí a zubů. Hořčík je velice důležitý pro mnoho procesů v těle, zejména pro svalové kontrakce, protože při jeho nedostatku dochází ke svalovým křečím.

Vitamínový komplex (C, E, B1, B2, B3, B6, B12)

Vitamíny B jsou nezbytné pro správné fungování metabolismu a nervového systému. Zároveň napomáhají vstřebávání látek a jejich lepšímu využití. Vitaminy B2, B3 a B5 přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitaminy B2 a B3 přispívají k udržení normálního stavu pokožky a sliznic. Vitamin C napomáhá tvorbě nového kolagenu, má pozitivní vliv na imunitní systém, přispívá k ochraně a tvorbě nových buněk, lepší regeneraci organismu a snížení míry únavy. Vitamin E má velký význam pro řadu oxido-redukčních pochodů v rámci metabolismu základních složek buňky, stabilizuje některé hormony a enzymy, brání vzniku toxických oxidačních produktů a volných kyslíkových radikálů, které působí škodlivě na organismus - jedná se o velmi silný antioxidant.

Návod k použití:

Doporučená denní dávka 8g (1 mírně navršená odměrka) rozmíchat do 200 – 300 ml vody. Doporučená denní dávka se nesmí překročit.

Skladování:

Skladovat v suchu, mimo dosah dětí a slunečních paprsků, v teplotě do 25°C.

Omezení:

Nevhodné v těhotenství, při kojení, při alergii na některou z použitých surovin. Nenahrazuje pestrou stravu.

Složení:
Obsah látek: 100g 8g (denní dávka)
Kolagenní peptidy Peptiplus® 62,5 g (*% RHP) 5g (* RHP)
Inulin 15,88 g (* RHP) 1,27 g (* RHP)
Horčík 1410 mg(376% RHP) 112 mg (29,8% RHP)
Vitamín C 1250 mg (1562,5% RHP) 100 mg (125% RHP)
Kyselina hyaluronová 500 mg (* RHP) 400 mg (* RHP)
Vitamín B5 412,5 mg (6875% RHP) 33 mg (550% RHP)
Vitamín E 150 mg (625% RHP) 12 mg (50% RHP)
Zinek 125 mg (1250% RHP) 10 mg (100% RHP)
Vitamín B3 100 mg (625% RHP) 8 mg (50% RHP)
Vitamín B2 8,75 mg (625% RHP) 0,7 mg (50% RHP)
Vitamín B6 8,75 mg (625% RHP) 0,7 mg (50% RHP)
Vitamín B1 6,87 mg (625% RHP) 0,55 mg (50% RHP)
Kyselina listová 1250 mcg (625% RHP) 100 mcg (50% RHP)
Biotin 312,5 mcg (625% RHP) 25 mcg (625% RHP)
Vitamín B12 15,62 mcg (625% RHP) 1,25 mcg (625% RHP)

*Refereční hodnota příjmu není stanovena.
Slazeno sukralózou (nízkokalorické sladidlo)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: