TOP BALÍČEK HUBNUTÍ

Výhodné balení
Neohodnoceno
2 590 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.9.2023
Možnosti doručení

DUO nejsilnějších spalovačů v jednom baleníSLIM&DETOX POWER + a SLEEP&NIGHT BURN. Spalujte tuky efektivně přes den i v noci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Golden Life

TOP balíček hubnutí

Podporuje detoxikaci

Extrémní spalování tuků bez cvičení

Extrémní snížení únavy

Snižuje chuť k jídlu

Zlepšuje kvalitu spínku

Psychická pohoda

 

 

Díky tomuhle balíčku budete tuky spalovat efektivně ve dne i v noci. Díky velkému obsahu extrémně účinných látek, budete rýsovat a spalovat i ve dnech, kdy nebudete cvičit!
Snižuje chuť k jídlu během dne, nejvíce však ve večerních hodinách a napomáhá spalovat tuky. Je vhodný pro ty co přibírají ze stresu a tuk se jim ukládá převážně v oblasti břicha a boků.


 
SLIM & DETOX POWER+
Přesně ví co, ženy potřebují - hubnout, spalovat tuky, zpevňovat svaly a mít zrychlený metabolismus takže si budou moc dopřát jednou za čas i nezdravé jídlo. Naše tobolky můžete používat i jako SOS tobolku při snězení něčeho tučného. Po konzumaci nevhodných potravin dochází k rychlému pročištění těla.
Slim & detox power + je extrémně účinný spalovač tuků, který účinkuje i tam, kde už ani cvičení nebo dieta nepomáhá.
Obsažené přírodní extrakty zrychlují metabolismus a vylučování vody z organismu. Zajišťuje správnou detoxikaci organismu a zvyšuje termogenezi. Snižuje únavu a zlepšuje efektivitu vašeho tréninku.

Balení obsahuje 90 tobolek

SLEEP & NIGHT BURN
Je nepostradatelný pro všechny, kdo se snaží dostat pod kontrolu neustálý hlad a chutě. Obsažené rostlinné výtažky navodí pocit sytosti i po malé porci jídla. Zlepšuje kvalitu spánku a po probuzení je navozen pocit vyspání a energie.

Balení obsahuje 90 tobolekbalíček hubnutí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: