Studie

V čem se liší kolagen Golden Life od konkurence?

Golden Life Beauty Energy Powder obsahuje hydrolyzovaný rybí kolagen VERISOL® F o molekulové hmotnosti 3.000 daltonů.

Po řadě výzkumů bylo zjištěno, že je třeba kolagen rozštěpit na malé části, aby mohl být pro lidské tělo vstřebatelný a využitelný. Malé peptidy velikosti nano částic mohou procházet ze zažívacího traktu do lymfy, krve a mezibuněčného prostoru tkání. Odtud procházejí skrze buněčnou stěnu do buňky, které přinášejí stavební hmotu, ale především informace, tedy pokyn k zahájení tvorby mladého fyziologického kolagenu.

Bylo zjištěno, že kolagenní peptidy o molekulové hmotnosti cca 3.000 daltonů a to bez ohledu na původ kolagenu mají nejvyšší biologickou dostupnost a aktivitu. Vstupují do buněk a podněcují jejích množení a tvorbu mladého kolagenu. Zvyšují tvorbu kolagenu o 100 % již za 11 dní.

Výhody:

  • Vynikající vstřebatelnost v trávicím traktu a snadná stravitelnost
  • Vysoká čistota
  • Vysoký obsah bílkovin a specifických aminokyselin glycinu, prolinu a hydroxyprolinu
  • Neobsahují tuky, cukry ani cholesterol nebo laktózu
  • Jsou nízkokalorické, mají nízký glykemický index a nezpůsobují přibývání na váze
  • Jsou biologicky snadno dostupné a dobře se vstřebávají, zejména v nápojové formě
  • Mají prokázanou biologickou aktivitu – podporují množení chrupavkových a kostních buněk a stimulují tvorbu mladého kolagenu v pojivových tkáních pohybového aparátu
  • Podporují snížení tukové tkáně a zvýšení hmotnost svalstva a v kombinaci se silovým cvičením umožňují zvýšení svalové síly
  • Jsou zcela bezpečné a bezrizikové a to i při dlouhodobém i trvalém podávání. Jako potvrzení o naprosté zdravotní bezpečnosti obdržely od Amerického úřadu pro kontrolu a schvalování léčiv (FDA) status GRAS („Všeobecně považované za bezpečné“).  Bezpečnost kolagenních peptidů potvrdily i Německý institut pro léky a medicínské výrobky, Ministerstvo pro ochranu spotřebitelů Německa a Světová zdravotnická organizace (WHO).

https://www.gelita.com/en/products/collagen-peptides/verisol

http://www.ideactifs.com/pdf/news/news_5e8ef5e74a2784_00623843.pdf

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení