Připojte se k našemu Influencer Programu:

Zazářete s Golden Life.

Hledáme nadšence, kteří, stejně jako my, věří v sílu našich produktů a chtějí se o své zkušenosti podělit s celým světem. Máte-li rádi naše produkty a jste aktivní na sociálních sítích, i když jen pro zábavu nebo jako vášnivý amatér, máme pro vás skvělou zprávu! Golden Life spouští influencer program určený právě pro Vás. Připojte se k nám a staňte se součástí naší rostoucí komunity.

Co pro Vás Máme?

colagen

1. Váš osobní influencer balíček - Získejte pravidelně naše produkty zdarma, abyste mohli své zážitky sdílet s přáteli a sledujícími.

colagen

2. Exkluzivní slevy - Pro vás a vaše sledující! Užijte si speciální slevy na naše produkty a nabídněte je i své komunitě.

colagen

3. Sdílení vašeho obsahu - Vaše nejlepší příspěvky, videa nebo stories budeme sdílet na našich oficiálních sociálních sítích a stránkách, což vám pomůže zvýšit vaši viditelnost.

Jak se Připojit?

1.

Napište nám na email info@golden-life.cz, nebo na náš instagram účet @goldenlife.cz

2.

Buďte aktivní a kreativní - Ať už tvoříte obsah pro zábavu nebo s vášní, důležité je, abyste byli aktivní a měli chuť experimentovat.

3.

Sdílejte svůj příběh s Golden Life - Představte nám, jakým způsobem byste chtěli sdílet vaše zkušenosti s našimi produkty.

4.

Pošlete nám odkazy - Na vaše sociální sítě, abychom mohli vidět váš stávající obsah a zjistit, jak byste se hodili do našeho týmu.

Kdo se může připojit?

Vítáme všechny typy influencerů, pokud mají účet na jedné z platforem:

colagen YouTube
colagen Facebook
colagen Instagram

Při posuzování Vaší přihlášky budeme brát v úvahu kromě dalších metrik aktivního zapojení uživatelů také počet Vašich sledujících.

Pokud bude Vaše přihláška schválena, můžete začít využívat všechny vychytávky, které náš program nabízí. Zefektivnili jsme sdílení pro tvůrce, nákupy pro sledující a teď ještě zlepšujeme celkovou zkušenost. 

Proč se Připojit?

Pokud hledáte způsob, jak rozšířit své dovednosti v oblasti tvorby obsahu, získat nové příznivce a stát se součástí pozitivní komunity, která sdílí vaše hodnoty a zájem o wellness, pak je náš influencer program přesně pro vás. V Golden Life věříme, že každý má příběh, který stojí za sdílení, a my vám chceme dát platformu, abyste mohli svůj příběh vyprávět.

Přidejte se k nám!

Nechte svou kreativitu kvést a pomozte nám šířit poselství o zdraví a wellness prostřednictvím vašich osobních příběhů a zážitků. Připojte se k našemu influencer programu a zazařte společně s Golden Life. Těšíme se na vaše přihlášky a na to, že společně můžeme inspirovat a motivovat lidi k lepšímu a zdravějšímu životnímu stylu.