SLIM&DETOX

Neohodnoceno
Značka: Golden Life
1 350 Kč 1 350 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

Extrémně silný a účinný spalovač s trojím účinkem vyvinutý pro muže i ženy. Hledáte-li společníka, který vám pomůže snáze se zbavit přebytečných kil, tento spalovač bude vaši postavu formovat ještě efektivněji.

Podporuje detoxikaci
Spalování tuků
Snížení únavy
Odolnější imunitní systém
CZ
Spalování i bez cvičení
CZ
Vyrobeno v ČR

čas jedno balení vydrží 45 dní
hmotnost hmotnost 65 g
hmotnost 90 tobolek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Golden Life

SLIM&DETOX

Podporuje detoxikaci

Spalování tuků

Snížení únavy

golden life_1

Odolnější imunitní systém

Spalování i bez cvičení

Vyrobeno v ČR

Objevte tajemství zdravého a štíhlého těla se Slim & Detox. Jeho jedinečné složení bylo navrženo tak, aby podpořil detoxikaci od škodlivých látek, a zároveň nastartoval přirozené spalování tuků. Díky pečlivě zvoleným ingrediencím, jako je acetyl-l-karnitin, zelený čaj a forskolin, vás Slim & Detox naladí na novou cestu ke zdravému životnímu stylu. Speciálně vybraná směs léčivých bylin urychlí metabolismus, šetrně podpoří vylučování přebytečné vody a napomůže normálnímu vyprazdňování.

Dopřejte svému tělu to nejlepší a pociťte rozdíl se Slim & Detox ještě dnes!

Účinky

  • Napomáhá účinné regulaci tělesné hmotnosti
  • Podporuje látkovou výměnu, odvodňuje
  • Podílí se na spalování tuků
  • Zvyšuje termogenezi
  • Urychluje metabolismus
  • Podporuje detoxikaci, pomáhá odvádět toxiny
  • Eliminuje únavu, podporuje produktivitu
  • Napomáhá správné funkci oběhu
  • Posiluje celkovou imunitu

Aktivní látky

Acetyl-l-karnitin
Je účinnou formou l-karnitinu, aminokyseliny, která hraje důležitou roli v energetickém metabolismu těla. Podporuje spalování a redukuje hladinu tělesného tuku a pomáhá urychlit regeneraci svalů po fyzické námaze tím, že snižuje tvorbu kyseliny mléčné. Podle některých studií dokonce dokáže snižovat cholesterol v krvi, což může značně omezit riziko vzniku kardiovaskulárních onemocnění.


Forskolin
Tato látka pocházející z kořene rostliny kopřivy indické (Coleus forskohlii) je odpradávna využívána v ayurvédské medicíně. Forskolin má hubnoucí účinky, urychluje lipolýzu vedoucí k úbytku tělesné hmotnosti a snížení tělesného tuku, a to i v klidovém režimu. Zrychluje metabolismus, pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi a podle některých studiích má dokonce pozitivní účinky na zdraví srdce, dokáže snížit tlak a zlepšit průtok krve.


Zelený čaj
Obsahuje antioxidanty a pomáhá bojovat proti volným radikálům. Podporuje zdravý zrak a snižuje riziko výskytu srdečních onemocnění. Účinky zeleného čaje umožňují spalování kalorií, podílí se také na tvorbě dopaminu a podporují produktivitu.


Pampeliška lékařská
Neboli smetánka, je léčivka, která se tradičně používá k posílení zdraví jater. Obsahuje látky, které zlepšují jejich funkci a podporují detoxikaci těla. Pampeliška má diuretické vlastnosti, což znamená, že napomáhá tvorbě moči a odstranění nadbytečného tekutin z těla. Pampeliška podporuje trávení, odvodňování a detoxikaci těla, čímž přispívá regulaci tělesné hmotnosti.


Kopřiva dvoudomá
Je bohatá na vitamíny, minerály a fytonutrienty, které podporují imunitní systém a pomáhají tělu bojovat proti infekcím a nemocem. Kopřiva také obsahuje látky, které podporují činnost jater a ledvin pomáhá tak odvádět toxiny a škodlivé látky z těla. Pro své protizánětlivé a antioxidační vlastnosti je tato bylinka skvělým doplňkem při léčbě kožních problémů.

Návod k použití:

Doporučená denní dávka: 2 tobolky. Polykat vcelku nerozkousané, zapíjet zvýšeným množstvím vhodné tekutiny, při polykání nezaklánět hlavu. Tobolky užívat naposledy 6 hodin před spaním, aby nebylo narušeno usínání. Doporučená denní dávka se nesmí překročit.

Jedno balení vydrží 45 dní

hmotnost hmotnost 65 g

Skladování:

Skladovat v suchu a teplotě do 25°C, mimo dosah dětí a slunečních paprsků. Po odebrání potřebného množství obal ihned uzavřít.

Omezení:

Obsahuje kofein. Nevhodné pro děti, v těhotenství a při kojení, při alergii na některou z použitých surovin. Nenahrazuje pestrou stravu. Díky forskolinu by tento přípravek neměli používat lidé s onemocněním štítné žlázy, poruchou srážlivosti krve, kardiovaskulárními chorobami, astmatem či žaludečními vředy.

Složení

Obsahuje

Množství účinných látek v jedné tobolce ve 2 tobolkách(denní dávka)
Zelený čaj 150 mg (* RHP) 300 mg (* RHP)
z toho kofein 12 mg (* RHP) 24 mg (* RHP)
Coleus forskohlii 170 mg (* RHP) 340 mg (* RHP)
Acetyl-l-karnitin 165 mg (33% RHP) 330 mg (99% RHP)
Kopřiva dvoudomá 100 mg (* RHP) 200 mg (* RHP)
Pampeliška lékařská 20 mg (* RHP) 40 mg (* RHP)

*Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: