Golden Life - Slim & detox

Neohodnoceno
Značka: Golden Life
1 350 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.3.2023
Možnosti doručení

Hledáte společníka, který Vám pomůže snáze se zbavit přebytečných kil? Díky tomuhle spalovači budete formovat postavu ještě efektivněji!

Trvale viditelné výsledky již po jednom balení!

TROJITÝ ÚČINEK: efektivní spalování, eliminuje únavu, odvodňuje

Balení obsahuje 90 tobolek na 45 dní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Slim & detox

Golden Life - Slim & detox

Extrémně silný a extrémně účinný spalovač vyvinutý pro muže i ženy. Obsažené přírodní látky zaručí, že budete spalovat a zároveň zpevňovat svaly i v době, kdy zrovna necvičíte.

Podporuje detoxikaci

Spalování tuků

Spalování i bez cvičení

Snížení únavy

 

 

Slim & Detox

Obsažené přírodní extrakty zrychlují metabolismus a vylučování vody. Díky obsahu přírodních extraktů šetrně napomáhá správnému a snadnému vyprazdňování, urychluje peristaltiku střev. K rychlému pročištění těla dochází zejména při konzumaci pro nás nevhodných potravin.

SLIM & DETOX obsahuje novou pokročilou formu karnitinu (acetyl-l-karnitin), který pracuje výrazně efektivněji než běžně dostupná forma.

Forskolin

Látka forskolin pochází z rostliny s latinským názvem Coleus forskohlii, která podporuje spalování uložených tuků a povzbuzuje celkovou funkci metabolismu. Forskolin pomáhá se spalováním tuků a budováním svalové hmoty a to, i když právě necvičíte. Umožňuje najednou hubnout, a přitom zpevňovat svaly. Pálí i zbytkový tuk, který se špatně spaluje pouze cvičením a dietou. Je vhodný po skončení diet, kdy chcete zabránit jo-jo efektu.

 

Pravidelné užívání přípravku SLIM & DETOX má tyto pozitivní účinky:

NAPOMÁHÁ SPALOVÁNÍ
zelený čaj, kopřiva indická (coleus forskohlii)

Zelený čaj dokáže účinně nastartovat spalování tuků, a zároveň také pozitivně přispívá ke schopnosti zahřívání.

PODPORUJE VYLUČOVÁNÍ VODY A DETOXIKACI ORGANISMU
kopřiva dvoudomá, pampeliška lékařská, zelený čaj

Kopřiva dvoudomá má čistící, detoxikační, stahující, posilující účinky. Pampeliška lékařská je močopudná. Bylinkáři pampeliškové listy už dlouho používají k vyvedení nadbytečných tekutin z těla.

ZVYŠUJE TERMOGENEZI
zelený čaj, kopřiva indická (coleus forskohlii)

Složky v zeleném čaji skutečně podporují spalování tuků, zejména během cvičení. Účinek spalování tuků při cvičení může být až o 17 % větší při pravidelné konzumaci kvalitního zeleného čaje. Forskolin je mnohem účinnější než kofein, a přitom nemá jejich nežádoucí vedlejší účinky.

NAPOMÁHÁ KE SPRÁVNÉ FUKNCI OBĚHU
pampeliška lékařská, zelený čaj, kopřiva dvoudomá

Kopřiva se podává u chudokrevnosti na podporu krvetvorby a čistí krev. Zvláště na jaře pomáhá kopřiva oživit metabolismus.

Návod k použití:

Doporučená denní dávka 2 tobolky. Přijímat vždy jednu tobolku nalačno nebo s jídlem 2x. Tobolky polykat vcelku, nerozkousané, zapíjet zvýšeným množstvím vhodné tekutiny, při polykání nezaklánět hlavu. Tobolky užívat naposledy 6 hodin před spaním, aby nebylo narušeno usínáni. Doporučená denní dávka se nesmí překročit.

Skladování:

Skladovat v suchu a teplotě do 25 °C, mimo dosah dětí a slunečních paprsků. Po odebrání potřebného množství obal ihned uzavřít.

Omezení:

Obsahuje kofein. Nevhodné pro děti, v těhotenství a při kojení, při alergii na některou z použitých surovin. Nenahrazuje pestrou stravu. Díky forskolinu by tento přípravek neměli používat lidé s onemocněním štítné žlázy, poruchou srážlivosti krve, kardiovaskulárními chorobami, astmatem či žaludečními vředy.

Složení:
Množství účinných látek: v jedné tobolce ve 2 tobolkách
Zelený čaj 150 mg (* RHP) 300 mg (* RHP)
z toho kofein 12 mg (* RHP) 24 mg (* RHP)
Coleus forskohlii 170 mg (* RHP) 340 mg (* RHP)
Acetyl-l-karnitin 165 mg (33% RHP) 330  mg (99% RHP)
Kopřiva dvoudomá 100 mg (* RHP) 200 mg (* RHP)
Pampeliška lékařská 20 mg (* RHP) 40 mg (* RHP)


*Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Značka Golden Life vznikla na základě 20 letých zkušeností v potravinových doplňcích, estetické medicíně a trendech v omlazování. Všechny produkty jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších surovin bez chemických přísad dle švýcarských receptur

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: