SLIM&DETOX

Neohodnoceno
Značka: Golden Life
1 350 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
4.3.2024
Možnosti doručení

Hledáte společníka, který Vám pomůže snáze se zbavit přebytečných kil? Díky tomuhle spalovači budete formovat postavu ještě efektivněji! Trojitý účinek: efektivní spalování, snížení únavy a odvodnění.

Podporuje detoxikaci
Spalování tuků
Snížení únavy
Odolnější imunitní systém
CZ
Spalování i bez cvičení
CZ
Vyrobeno v Čr

čas jedno balení vydrží 45 dní
hmotnost hmotnost 65 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Golden Life

Slim & detox

Podporuje detoxikaci

Spalování tuků

Odolnější imunitní systém

Spalování i bez cvičení

Snížení únavy

Vyrobeno v Čr

Hledáte společníka, který vám pomůže snáze se zbavit přebytečných kil? Díky tomuhle spalovači budete formovat postavu ještě efektivněji!

  • efektivní spalování
  • eliminuje únavu
  • odvodňuje

V balení

90 tobolek na 45 dní.

Extrémně silný a účinný spalovač vyvinutý pro muže i ženy. Obsažené přírodní látky zaručí, že budete spalovat a zároveň zpevňovat svaly i v době, kdy zrovna necvičíte. Obsažené přírodní extrakty zrychlují metabolismus, vylučování vody a šetrně napomáhají správnému a snadnému vyprazdňování

Obsahuje

Acetyl-l-karnitin
Nová pokročilá forma karnitinu, která pracuje výrazně efektivněji než běžně dostupná forma.


Forskolin
Látka forskolin pochází z rostliny s latinským názvem Coleus forskohlii, která podporuje spalování uložených tuků a povzbuzuje celkovou funkci metabolismu. Je vhodný po skončení diet, kdy chcete zabránit jo-jo efektu.


Účinky

NAPOMÁHÁ SPALOVÁNÍ
Zelený čaj je bohatý na polyfenoly (silné antioxidanty) a přispívá k posílení imunity. Podporuje hubnutí, zlepšuje trávení.


PODPORUJE VYLUČOVÁNÍ VODY A DETOXIKACI ORGANISMU
Smetánka lékařská (pampeliška) má antioxidační a močopudné účinky. Bylinkáři ji dlouhá léta používají k odvedení nadbytečných tekutin z těla. Celkově posiluje imunitu.


ZVYŠUJE TERMOGENEZI
Zelený čaj dokáže účinně nastartovat spalování tuků díky své schopnosti termogeneze, díky níž zvyšuje energetický výdej, což vede ke spalování kalorií.


NAPOMÁHÁ KE SPRÁVNÉ FUKNCI OBĚHU
Kopřiva dvoudomá má čistící a protizánětlivé účinky. Podává se při chudokrevnosti pro podporu krvetvorby. Kopřiva pomáhá krev ředit a tím zlepšuje krevní oběh. Posiluje nervový systém a harmonizuje látkovou výměnu. Zvláště na jaře je kopřiva dobrým pomocníkem pro celkové povzbuzení a oživení metabolismu.


Návod k použití

Doporučená denní dávka: 2 tobolky. Polykat vcelku nerozkousané, zapíjet zvýšeným množstvím vhodné tekutiny, při polykání nezaklánět hlavu. Tobolky užívat naposledy 6 hodin před spaním, aby nebylo narušeno usínání. Doporučená denní dávka se nesmí překročit.

Skladování

Skladovat v suchu a teplotě do 25°C, mimo dosah dětí a slunečních paprsků. Po odebrání potřebného množství obal ihned uzavřít.

Omezení

Obsahuje kofein. Nevhodné pro děti, v těhotenství a při kojení, při alergii na některou z použitých surovin. Nenahrazuje pestrou stravu. Díky forskolinu by tento přípravek neměli používat lidé s onemocněním štítné žlázy, poruchou srážlivosti krve, kardiovaskulárními chorobami, astmatem či žaludečními vředy.

Složení

Množství účinných látek v jedné tobolce ve 2 tobolkách
Zelený čaj 150 mg (* RHP) 300 mg (* RHP)
z toho kofein 12 mg (* RHP) 24 mg (* RHP)
Coleus forskohlii 170 mg (* RHP) 340 mg (* RHP)
Acetyl-l-karnitin 165 mg (33% RHP) 330 mg (99% RHP)
Kopřiva dvoudomá 100 mg (* RHP) 200 mg (* RHP)
Pampeliška lékařská 20 mg (* RHP) 40 mg (* RHP)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: