SLIM&DETOX POWER +

Neohodnoceno
Značka: Golden Life
1 350 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Extrémně účinný spalovač tuků, který působí i tam, kde už ani cvičení nebo dieta nepomáhají. Obsažené přírodní extrakty podpoří metabolismus a odvádí vodu z těla. Zajišťují šetrnou detoxikaci organismu a zvyšují termogenezi. Snižují únavu a zefektivňují váš trénink.

Podporuje detoxikaci
Extrémní spalování tuků
Celková regenerace
Kontrola chutí
CZ
Vyrobeno v ČR

čas jedno balení vydrží 45 dní
hmotnost hmotnost 63 g
hmotnost 90 tobolek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Golden Life

SLIM&DETOX POWER +

Podporuje detoxikaci

Extrémní spalování tuků

celková regenerace

Spalování i bez cvičení

Snížení únavy

Vyrobeno v ČR

Učinky

Tento produkt byl vyvinut tak, aby Vám pomohl zhubnout a zpevňovat svaly zároveň. Je ideální pro ty, kteří chtějí podpořit své fitness cíle, jimiž jsou: redukce váhy, spalování tuků, zpevnění postavy a podpora metabolismu. Extrémně efektivní spalovač pro snadnější hubnutí a tvarování postavy s ještě silnějším a účinnějším složením. Spalujte třikrát tolik díky inovativnímu konceptu s obsahem taurinu, který dodá vašim tréninkům nový rozměr.

Aktivní látky

Taurin
Organická sloučenina, která hraje důležitou roli v mnoha procesech v těle. Taurin je důležitý pro tvorbu bílkovin a podporuje zdravý metabolismus a růst a regeneraci svalů. Pomáhá také snižovat svalovou únavu a zlepšovat vytrvalost při fyzické aktivitě. Díky svým silným antioxidačním účinkům chrání buňky před poškozením volnými radikály. Tím přispívá k ochraně těla před oxidačním stresem a snižuje riziko vzniku různých chorob.


L-karnitin
Je aminokyselina, která hraje důležitou roli v energetickém metabolismu těla. Podporuje spalování a redukuje hladinu tělesného tuku. L-karnitin pomáhá urychlit regeneraci svalů po fyzické námaze tím, že snižuje tvorbu kyseliny mléčné. Podle některých studií L-karnitin dokonce dokáže snižovat cholesterol v krvi, což může značně omezit riziko vzniku kardiovaskulárních onemocnění.


Zelený čaj
Obsahuje antioxidanty a pomáhá bojovat proti volným radikálům. Podporuje zdravý zrak a snižuje riziko výskytu srdečních onemocnění. Účinky zeleného čaje umožňují spalování kalorií, podílí se také na tvorbě dopaminu a podporují produktivitu.


Piperin
Tato látka, jež se přirozeně nachází v černém pepři, stimuluje tvorbu trávicích enzymů a zlepšuje trávení a vstřebávání živin z potravy. Stimuluje termogenezi a urychluje tak metabolismus. Díky této schopnosti je užitečným pomocníkem při hubnutí.


Forskolin
Tato látka pocházející z kořene rostliny kopřivy indické (Coleus forskohlii) je od pradávna využívána v ayurvédské medicíně. Forskolin má hubnoucí účinky, urychluje lipolýzu vedoucí k úbytku tělesné hmotnosti a snížení tělesného tuku, a to i v klidovém režimu. Zrychluje metabolismus, pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi a podle některých studiích má dokonce pozitivní účinky na zdraví srdce, dokáže snížit tlak a zlepšit průtok krve.


Pampeliška lékařská
Neboli smetánka, je léčivka, která se tradičně používá k posílení zdraví jater. Obsahuje látky, které zlepšují jejich funkci a podporují detoxikaci těla. Pampeliška má diuretické vlastnosti, což znamená, že napomáhá tvorbě moči a odstranění nadbytečného tekutin z těla. Pampeliška podporuje trávení, odvodňování a detoxikaci těla, čímž přispívá regulaci tělesné hmotnosti.


Kopřiva dvoudomá
Je bohatá na vitamíny, minerály a fytonutrienty, které podporují imunitní systém a pomáhají tělu bojovat proti infekcím a nemocem. Kopřiva také obsahuje látky, které podporují činnost jater a ledvin pomáhá tak odvádět toxiny a škodlivé látky z těla. Pro své protizánětlivé a antioxidační vlastnosti je tato bylinka skvělým doplňkem při léčbě kožních problémů.

Návod k použití:

Doporučená denní dávka: 2 tobolky. Přijímat po jídle nebo před cvičením. Tobolky polykat vcelku, nerozkousané. Během dne zvýšit příjem tekutin. Nepřijímat 6 hodin před spaním, může narušit usínání.

Skladování:

Skladovat v suchu, mimo dosah dětí a slunečních paprsků. 

Omezení:

Obsahuje kofein. Nevhodné pro děti, v těhotenství, během kojení a při alergii na některou z použitých surovin. Nenahrazuje pestrou stravu. Kvůli obsahu forskolinu by tento přípravek neměli používat lidé s onemocněním štítné žlázy, poruchou srážlivosti krve, kardiovaskulárními chorobami, astmatem či žaludečními vředy.

Množství účinných látek v jedné tobolce ve 2 tobolkách (denní dávka)
Zelený čaj 150 mg (* RHP) 300 mg (* RHP)
z toho kofein 12 mg (* RHP) 24 mg (* RHP)
Coleus forskohlii 170 mg (* RHP) 340 mg (* RHP)
Acetyl-l-karnitin 165 mg (33% RHP) 330 mg (99% RHP)
Kopřiva dvoudomá 100 mg (* RHP) 200 mg (* RHP)
Pampeliška lékařská 20 mg (* RHP) 40 mg (* RHP)

*Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: