Slim & detox power +

Novinka
Neohodnoceno
1 350 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.3.2023
Možnosti doručení

Chceš rychle vidět své výsledky? Ještě silnější a účinnější složení. Extrémně silný spalovač pro účinné hubnutí a tvarování postavy, i když zrovna necvičíte.

Spalujte třikrát tolik díky inovativnějšímu složení. Nové složení obsahuje taurin, který dodá vašim tréninkům úplně jiný rozměr.

 Balení obsahuje 90 tobolek. Užívají se dvě tobolky denně

Detailní informace

Detailní popis produktu

Slim & detox power +

Golden Life - Slim & detox power +

Přesně víme, co ženy potřebují - hubnout, spalovat tuky, zpevňovat svaly a mít zrychlený metabolismus, takže si budou moci dopřát jednou za čas i nezdravé jídlo. Naše tobolky můžete používat i jako SOS tobolku při snězení něčeho tučného. Po konzumaci nevhodných potravin dochází k rychlému pročištění těla.

Podporuje detoxikaci

Extrémní spalování tuků

Spalování i bez cvičení

Extrémní snížení únavy

Slim & detox power + je extrémně účinný spalovač tuků, který účinkuje i tam, kde už ani cvičení nebo dieta nepomáhá.
Obsažené přírodní extrakty zrychlují metabolismus a vylučování vody z organismu. Zajišťuje správnou detoxikaci organismu a zvyšuje termogenezi. Snižuje únavu a zlepšuje efektivitu vašeho tréninku.

 

 

Aktivní látky

Taurin
Taurin a jeho kombinace s kofeinem je vhodná jak pro ty, kteří se cítí bez energie a potřebují vzpružit, tak i pro sportovce před tréninkem k rychlému nakopnutí před tréninkem. Podobný pocit energetického nakopnutí nastává při současném užití l-karnitinu s taurinem, tato kombinace je však často více spojována se spalovači tuků.

L-karnitin
L-karinitin se účastní transportu mastných kyselin a lipidů do mitochondrií buněk, kde jsou přeměňovány na energii. Tímto způsobem tak podporuje redukční trénink - má nepřímý, ale velký vliv na spalování nadbytečného tuku.

Piperin
Piperin je alkaloid získávaný z černého pepře. Černý pepř podporuje normální trávení, a tím napomáhá regulaci tělesné hmotnosti.

Forskolin

Látka forskolin pochází z rostliny s latinským názvem Coleus forskohlii, která podporuje spalování uložených tuků a povzbuzuje celkovou funkci metabolismu. Forskolin pomáhá se spalováním tuků a budováním svalové hmoty, a to i když právě necvičíte. Umožňuje najednou hubnout a při tom zpevňovat svaly. Pálí i zbytkový tuk, který se špatně spaluje pouze cvičením a dietou. Je vhodný po skončení diet, kdy chcete zabránit jo-jo efektu.

Bylinné extrakty

Zelený čaj, kopřiva dvoudomá a pampeliška lékařská

Věděli jste, že zelený čaj pomáhá bojovat proti volným radikálům, zlepšuje zrak, funguje jako antioxidant a snižuje riziko výskytu srdečních onemocnění? A to není zdaleka vše. Účinky zeleného čaje podporují produktivitu, spalování kalorií a pomáhají tvořit dopamin - hormon odměny.

Kořpiva dvoudomá má čistící, detoxikační, stahující, posilující účinky. Pampeliška lékařská je močopudná. Bylinkáři pampeliškové listy už dlouho používají k vyvedení nadbytečných tekutin z těla.
Kopřiva se podává u chudokrevnosti na podporu krvetvorby a čistí krev. Zvláště na jaře pomáhá kopřiva oživit metabolismus.

 

Pravidelné užívání toho přípravku má tyto výhody:

PŘISPÍVÁ K METABOLISMU TUKŮ

Přispívá k metabolismu tuků, zvýšené termogenezi a kontrole tělesné hmotnosti.

PŘISPÍVÁ K VYLUČOVÁNÍ VODY Z ORGANISMU A FUNKCI OBĚHOVÉHO SYSTÉMU

 

PŘISPÍVÁ K DETOXIKACI ORGANISMU

 

SOS PILULKA PO SNĚZENÍ NEVHODNÝCH POTRAVIN

 

Obsah balení:

90 tobolek

Návod k použití:

Doporučená denní dávka 2 tobolky. Přijímat po jídle nebo před cvičením. Tobolky polykat vcelku, nerozkousané. Během dne zvýšit příjem tekutin. Nepřijímat 6 hodin před spaním, může narušit usínání.

Omezení:

Obsahuje kofein. Nevhodné pro děti, v těhotenství a při kojení, při alergii na některou z použitých surovin. Nenahrazuje pestrou stravu. Díky forskolinu by tento přípravek neměli používat lidé s onemocněním štítné žlázy, poruchou srážlivosti krve, kardiovaskulárními chorobami, astmatem či žaludečními vředy.

Složení:*Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Množství účinných látek: v jedné tobolce ve 2 tobolkách
Zelený čaj 150 mg (* RHP) 300 mg (* RHP)
z toho kofein 12 mg (* RHP) 24 mg (* RHP)
Coleus forskohlii 170 mg (* RHP) 340 mg (* RHP)
Acetyl-l-karnitin 165 mg (33% RHP) 330  mg (99% RHP)
Kopřiva dvoudomá 100 mg (* RHP) 200 mg (* RHP)
Pampeliška lékařská 20 mg (* RHP) 40 mg (* RHP)

Značka Golden Life vznikla na základě 20 letých zkušeností v potravinových doplňcích, estetické medicíně a trendech v omlazování. Všechny produkty jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších surovin bez chemických přísad dle švýcarských receptur

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: