BEAUTY BODY&SOUL®

Tip
7 hodnocení
Značka: Golden Life
8 888 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.9.2023
Možnosti doručení

Představujeme Vám luxusní prémiový lifestylový doplněk stravy z patentovaných složek a ingrediencí. Luxusní omlazující nápoj. Dopřejte si zářivou pokožku s maximální dávkou pečlivě vybraných antioxidantů, vitamínů a minerálů.

První luxusní potravinový doplněk, který svým složením patří mezi špičky světové vnitřní výživy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

All in one drink

Luxusní omlazující nápoj

Dopřejte si zářivou pokožku s maximální dávkou pečlivě vybraných antioxidantů, vitamínů a minerálů.

Zlepšuje trávení

Zvýšíte rychlost učení a zlepšíte paměť

Pevnější a zářivější pokožka

Odolnější imunitní systém

Zdravá detoxikace organismu

Podpora hubnutí, zlepšuje libido a hormonální rovnováhu

Představujeme Vám luxusní prémiový lifestylový doplněk stravy z patentovaných složek a ingrediencí. Luxusní omlazující nápoj. Dopřejte si zářivou pokožku s maximální dávkou pečlivě vybraných antioxidantů, vitamínů a minerálů.

První luxusní potravinový doplněk, který svým složením patří mezi špičky světové vnitřní výživy

Představujeme Vám luxusní prémiový lifestylový doplněk stravy z patentovaných složek a ingrediencí nejvyšší kvality. Je vyroben na základě 35 letých zkušeností s výrobou potravinových doplňků ve spolupráci s týmem lékařů a podporou slavného specialisty na výživu a rovnováhu vnitřního prostředí těla a mozku. Patentované směsi jsou vyrobeny v souladu se světovými normami, podle špičkových švýcarských receptur.

Jedná se o produkt, který obsahuje vše, co naše tělo potřebuje. Díky maximální dávce patentovaného kolagenu, superfoods, antioxidantů, probiotik, trávicích enzymů, patentovaných složek, omlazujících látek, vitamínů a minerálů nahradíte všechny ostatní doplňky a budete tak moci užívat jen jeden jediný komplexní produkt.

Tento produkt využívá nejnovějších výzkumů a technologií v oblasti zdraví a zdravého životního stylu. K výrobě používáme ingredience z nejčistších míst světa. Působí jako prevence civilizačních onemocnění. Především vysoký obsah peptidů působí perfektně na rovnováhu vnitřního prostředí těla, hormonální balanc, správnou funkci všech buněk a enzymatických procesů. Je výjimečně účinný na dlouhodobé udržení mozku ve vynikající kondici. Zpomaluje stárnutí, zapomínání a zvyšuje bystrost. Vhodný je především pro ty, co mozek a tělo nadměrně zatěžují přemýšlením, stresem, zářením z elektronických zařízení nebo příjmem toxinů.

Tento komplexní produkt je určen pro ženy i muže všech věkových kategorií, kteří o sebe chtějí pečovat nejlepším možným dostupným způsobem.

Balení je na dva měsíce užívání. Dětem od 8 let je doporučena poloviční denní dávka.

Pozitivně působí na úrovni buněk na všechny lidské orgány a povzbuzuje duševní i fyzickou energii.

Prémiový produkt je pro náročné klienty, kteří chtějí pro své tělo to nejlepší z čistých organických surovin.

Uvedený přípravek získal „Private Label Certification“: Beauty Booster. Tento produktový štítek deklaruje unikátní složení výživových ingrediencí, které pozitivně ovlivňují imunitní systém na bází Smart mikrobiomů. Produktový štítek je garancí doložené identity všech uváděných složek ve specifikovaném množství dle etikety. Dále deklaruje naplnění požadavků kladených Evropským nařízením a platnou legislativou.

BEAUTY BODY&SOUL obhájilo certifikát ANSI 173
Produkt Beauty Body & Soul úspěšně obhájil certifikační audit dle mezinárodních standardů ANSI 173 (Certifikace ingrediencí a přísad).
Jaké výhody přináší zákazníkům certifikovaný produkt? Certifikační audit realizovaný nezávislou auditorskou organizací TAYLLORCOX deklaruje, že daný produkt (doplňky stravy, funkční potraviny, výživové doplňky) absolvovali odborné testování a jsou schválené jako kvalitní doplněk stravy. Mezinárodní standard ANSI 173 slouží jako hodnotící standard pro analýzu složení a doplňků. Díky němu spotřebitelé, lékaři, maloobchodníci a výrobci deklarují splnění přísných kritérií v oblasti kvality, složení a čistoty. Audit deklaruje, že daný produkt, resp. jeho složení a přísady byly přezkoumány. To zahrnuje testování minerálů, vitamínů, bylin, rostlinných látek, aminokyselin, metabolitů a extraktů. Tím se ověřuje, že daný výrobek, nebo certifikovaná složka ve výrobku je identická a má požadovanou úroveň kvality a čistoty. Jedinečnost našeho certifikačního auditu spočívá v tom, že realizujeme každoroční audity a pravidelně testujeme certifikované produkty. Tímto způsobem zajišťujeme trvalou shodu s nejpřísnějšími standardy kvality ve světě výživových doplňků.


Alergeny:

ryby

Sladidlo:

sukralóza

Složení

rybí kolagenní peptidy VERISOL® F (molekulární hmotnost 2000 Daltonů), aroma, kyselina askorbová, koenzym Q10, regulátor kyselosti: kyselina citronová, ananasový prášek, hyaluronan sodný, červená řepa extrakt, zelený čaj extrakt (50% polyfenolů), dl-alfa-tokoferol-acetát, sladidlo: sukralóza, bisglycinát zinečnatý, fruktooligosacharidy (Medi-Microbiom®), góji extrakt (40% polyfenolů), brusinky extrakt (36% proantokyanidinů), pampeliška lékařská extrakt (4 % flavonů), ostropestřec mariánský extrakt (80% silymarin), mango africké extrakt (10:1), trávicí enzymy Medi-Microbiom®, nosiče (maltodextrin, amyláza, laktáza, proteáza, lipáza, celuláza, bromelain, papain), protispékavá látka: rostlinný stearan hořečnatý, cholekalciferol, selenové kvasnice, pepř černý extrakt (95% piperinu), niacinamid, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, kyselina listová, d-biotin

Balení:

480g (60 dávek á 8g) - odměrka je součástí balení.

Návod k použití :

Doporučená denní dávka 2 zarovnané odměrky (8g) do 400ml vody. Doporučená denní dávka se nesmí překročit.

Omezení

Nevhodné pro děti mladší 8 let, v těhotenství a při kojení, při alergii na některou z použitých surovin. Nenahrazuje pestrou stravu.

Skladování

Skladovat v suchu a teplotě do 25°C, mimo dosah dětí a slunečních paprsků. Po odebrání potřebného množství obal ihned uzavřít.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Účel: Hubnutí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: