Dr. Golden Life - Cream & Enzymes

Novinka Výhodné balení
Neohodnoceno
Značka: Golden Life
3 950 Kč –16 %
duo
3 950 Kč –16 % 3 300 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.9.2023
Možnosti doručení

Extrémně výhodné DUO produktů, složených ze speciálního bioaktivního dermokosmetického krému a vysoce aktivních enzymů s obsahem Rutinu a Aescinu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dr. Golden Life

before & after cream

cream-web

Speciální bioaktivní dermokosmetický krém vhodný před a po operaci.

   mobil_1-vyhody-cremu

 

Vhodné pro ošetření po operaci. V případě čerstvé rány natírejte krém pouze okolo. Po vyndání stehů lze natřít na uzavřenou jizvu.

Je nápomocen při regeneraci po dermatologických, chirurgických a ortopedických zákrocích a především umí reagovat na případné záněty vedoucí z těchto výkonů. Zánětlivý proces je reakcí těla na poškození vedoucí z výkonů či infekci. Je složitým dějem mnoha enzymů, různých biochemických reakcí, interakcí a dalších dějů. Samozřejmou snahou je tomuto předejít.

Výborně pracuje s kůží. Dokáže zabránit tvorbě defektů nejen po větších esteticko-chirurgických výkonech, ale i po těch menších dermatologických, kdy eliminuje tvorbu strií, vrásek a kůži omlazuje a vypíná. V obličeji je anti-aging jen bonusem. 

Základními účinnými složkami tohoto unikátního krému po ošetřeních a výkonech jsou tyto látky:


 

 


Alantoin

Organická sloučenina, která se často používá v kosmetice a lékařství pro své vlastnosti hojení a zvlhčování pokožky. Alantoin má opět také protizánětlivé a uklidňující vlastnosti, které mohou pomoci zmírnit podráždění pokožky a redukovat zánět a stejně tak má také antioxidantní vlastnosti, které pomáhají chránit pokožku před škodlivými volnými radikály a stresovými faktory prostředí.


Cera Alba (včelí vosk)

Působí jako ochrana a zvlhčení pokožky. Vytváří na povrchu pokožky tenký ochranný film, který pomáhá udržovat vlhkost a chrání pokožku před vnějšími vlivy. Zjemňuje a zklidňuje suchou a drsnou pokožku tím, že zabraňuje ztrátě vlhkosti a udržuje pokožku hladkou.


Tokoferol

Je skupina přírodních sloučenin nazývaných souhrnně vitamín E. Jedná se o vitamíny rozpustné v tucích, které mají silné antioxidantní vlastnosti. Hlavní výhodou tokoferolu je jeho schopnost chránit tělo před volnými radikály, které jsou produktem oxidativního stresu. Oxidativní stres může přispívat k poškození buněk a tkání. Pomáhá chránit kůži před škodlivými účinky slunečního záření a oxidativního stresu, což může pomoci snižovat příznaky stárnutí pokožky a zlepšovat obranyschopnost těla proti infekcím a nemocem.

¨

7-dehydrocholesterol (7-DHC)

Předchůdce cholesterolu a také prekurzor pro tvorbu vitamínu D3 (cholekalciferolu) v lidském těle. Tvoří důležitou součást pokožky a je přítomen v epidermis, konkrétně v buňkách známých jako keratinocyty.


Panthenol

Panthenol přitahuje a udržuje vlhkost v pokožce, čímž pomáhá zlepšovat hydrataci a zmírňovat suchost a drsnost pokožky. Podporuje proces hojení pokožky tím, že stimuluje tvorbu nových buněk a regeneraci tkáně. Má opět také protizánětlivé vlastnosti, které mohou pomáhat zmírňovat podráždění, zčervenání a zánět pokožky. Je vhodný pro citlivou a reaktivní pokožku.


Bisabolol

Má silné protizánětlivé a zklidňující vlastnosti, které pomáhají snižovat podráždění a zčervenání pokožky. Podporuje proces hojení pokožky stimulací růstu nových buněk, což přispívá k lepší regeneraci tkání a zlepšuje mikrocirkulaci krve.


Návod na použití

Krém natírejte 2-3x denně na celou plochu. V případě čerstvé rány natírejte krém pouze okolo - po vyndání stehů je možné natřít na uzavřenou ránu.


Skladování

Přípravek uchovejte při teplotě při 20 - 25°C.

Omezení

Nepoužívat na otevřenou ránu.

Složení

AQUA, CANNABIS SATIVASEEDOIL, BIS-PEG-18 METHYL ETHER DIMETHYL SILANE, CETEARYLALCOHOL, UREA, PARAFFINUMLIQUIDUM, GLYCERIN, POLYSORBATE-60, DYMETHYL SULFONE, DIMETHYLISOSORBIDE, ETHYLHEXYLPALMITATE, GLYCERILSTEARATE, POLYSORBATE-80, CERA ALBA, SALYCILIC ACID, DIMETHYCONE, HYDROXYETHYL UREA, CALCIUMPANTOTHENATE, CANNABIDIOL-DERIVET FROM EXTRACT OR TINCTURE OR RESIN OF CANNABIS, BETULAPLATYPHYLLA BARK EXTRACT, RETINYLPALMITATE, TOCOPHEROL, PHENYLPROPANOL, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, CAPRYLYLGLYCOL, DECYLENGLYCOL, AMMONIUMLACTATE, PARFUM.

Dr. Golden Life

cream and strong enzym

duopackweb

balení obsahuje:

1x Dr. Golden Life Cream
1x Dr. Golden Life - Strong Enzymes

Dr. Golden Life

strong enzymes

Vysoce aktivní enzymy s obsahem Rutinu a Aescinu.

Urychlují reakce organismu, vedoucí k dobré fyzické a duševní kondici. Enterosolventní tobolky zároveň zaručují ochranu enzymů před působením žaludečních šťáv. Prodloužené uvolňování tak působí až tam, kde je potřeba. Doplněk stravy.

Before & After Strong Enzymes pomáhají:

 

Základní účinné složky Before & After Strong

 


Papain  (280 mg)

je využíván pro opravu a regeneraci tkání a hojení ran.


Vitamin C  (130 mg)

, známý jako silný antioxidant, chrání buňky před poškozením způsobeným volnými radikály a podporuje imunitní systém. Je nezbytný pro tvorbu kolagenu, což je klíčový protein pro zdraví kůže, vazivových tkání, kostí a cév. Pomáhá udržovat zdravou a pružnou


Rutin  (100 mg)

, díky svým silným antioxidačním vlastnostem snižuje oxidační stres v těle. Má schopnost posilovat stěny cév a zlepšovat jejich elasticitu. Snižuje také rizika vzniku krevních sraženin.


Bromelain  (400 mg)

se svými protizánětlivými vlastnostmi snižuje otoky, podporuje trávení a činnost imunitních buněk.


Aescin   (60 mg)

snižuje otoky a záněty, zlepšuje tělesnou schopnost udržovat správný krevní tok a tekutiny v tkáních.


Trypsinum  (5 mg)

pomáhá rozkládat proteiny na jednodušší a absorbovatelnější aminokyseliny, pomáhá k odstranění odumřelých tkání a podporuje proces hojení a čištění, čímž redukuje záněty a otoky. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: