Dr. Golden Life - Enzymes

Neohodnoceno
Značka: Golden Life
2 200 Kč 2 200 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

Objevte sílu vysoce aktivních enzymů ve formě tabletek s prodlouženým uvolňováním, které zajistí ten nejlepší účinek! Enzymy obohacené o Rutin a Aescin jsou klíčem k vaší optimální péči po operacích a chirurgických zákrocích. Tato unikátní kombinace byla pečlivě navržena pro podporu rychlého a efektivního hojení, poskytující vašemu tělu potřebné živiny a podporu.


čas jedno balení vydrží 45 dní
hmotnost hmotnost 58,5 g
TOBOLKA 90 enterosolventních kapslí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dr. Golden Life

strong enzymes

enzym-web

Dopřejte svému tělu tu nejlepší péči a regeneraci po náročném zákroku a spolehněte se na vysoce aktivní enzymy s obsahem Rutinu a Aescinu, které urychlují procesy v organismu, vedoucí k dobré fyzické i duševní kondici. Enterosolventní (rozpouštějící se až v tenkém střevě) tobolky zaručující ochranu účinných složek před působením žaludečních šťáv. Aktivní látky tak cílí až tam, kde je potřeba.

Rutin a Aescin jsou látky přirozeně se vyskytující v rostlinách, které mají řadu prospěšných účinků na lidské tělo. Jedná se o silné antioxidanty, které pomáhají neutralizovat škodlivé volné radikály v těle a přispívají tak k ochraně buněk před poškozením a stárnutím. Aescin je známý pro svou schopnost posilovat stěny cév a zlepšuje tak jejich elasticitu. Tím pomáhá snížit otoky, zlepšit celkové prokrvení a snížit riziko křečových žil. Oba enzymy, rutin i aescin, mají protizánětlivé vlastnosti, a zajišťují tak rychlejší a efektivnější hojení ran a rekonvalescenci po chirurgických zákrocích.


Aktivní látky

Papain  (280 mg)

Jeho účinky spočívají ve schopnosti regenerovat tkáně a hojit rány.


Vitamin C  (130 mg)

Je známý pro své silné antioxidační účinky. Chrání buňky před poškozením volnými radikály a podporuje imunitní systém. Je nezbytný pro tvorbu kolagenu, což je klíčový protein pro zdraví kůže, vazivových tkání, kostí a cév. Pomáhá udržovat zdravou a pružnou pokožku.


Rutin  (100 mg)

, Díky svým silným antioxidačním vlastnostem snižuje oxidační stres v těle. Má schopnost posilovat cévní stěny a zlepšovat jejich elasticitu. Redukuje také rizika vzniku krevních sraženin.


Bromelain  (400 mg)

Svými protizánětlivými vlastnostmi snižuje otoky, podporuje trávení a činnost imunitních buněk.


Aescin   (60 mg)

Redukuje otoky a záněty, zlepšuje tělesnou schopnost udržovat správný krevní tok a tekutiny v tkáních.


Trypsinum  (5 mg)

Pomáhá rozkládat proteiny na jednodušší a vstřebatelnější aminokyseliny, čímž podporuje proces hojení a očisty.  

Návod k použití:

Doporučená denní dávka jsou 2 tobolky. Užívat ideálně 45 minut před jídlem nebo 2 hodiny po něm. Polykat vcelku a zapít dostatečným množstvím vhodné tekutiny. Je vhodný pro dlouhodobé užívání. Doporučená denní dávka se nesmí překročit.

Skladování:

Ukládat mimo dosah dětí. Chránit před mrazem a slunečním zářením. Jedná se o doplněk stravy, nenahrazuje pestrou stravu. Uchovávat při pokojové teplotě, v suchu a temnu.

Omezení:

Přípravek je vhodný pro dlouhodobé užívání. Neužívejte při alergii na jakoukoli použitou složku. Pokud jste těhotná nebo kojíte, poraďte se o užívání se svým lékařem..

Složení

Bromelain (2400 GDU/g), mikrokrystalická celulóza, Papain (6 000 U/g), enterosolventní vegan kapsle (hydroxypropylmethylceluloza), acidum ascorbicum, rutosidum, aescin, stearan hořečnatý (přírodního původu), Trypsinum (2000 USP), Chymotrypsinum (400 USP).

Obsahuje

V jedné kapsli 650 mg
Bromelain (2400 GDU/g) 200 mg
Papain (6 000 U/g) 140 mg
Vitamín C 65 mg
Rutin (rutosidum) 50 mg
Aescin 20 (Aescullus) 30 mg
Trypsinum (2000 USP) 2,5mg
Chymotrypsinum (400 USP) 2,5mg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: